Spolu to zvládneme

G´day, Kia ora, Dobrý den!

v první řadě jménem celého týmu, který letos už sedmým rokem připravuje filmový festival Aussie a Kiwi Film Fest (www.aussieakiwi.cz), doufám, že jste období karantény zvládli ve zdraví a pokud možno v klidu. Věříme, že se globální společnost z toho nenadálého “zamrznutí” poučí a navzdory krizím, kterým čelíme, jdeme dál a spolu to zvládneme.

Když jsme vstoupili do roku 2020, Austrálie byla v plamenech. S heslem “I drobná pomoc se počítá” jsme 10. února ve spolupráci s kinem Ponrepo uspořádali charitativní projekci (podrobnosti zde: http://aussieakiwi.cz/pomahame-jim-prezit-projekce-charlieho-zeme-pro-ohrozenou-faunu-a-floru-australie/ ) a poslali všechny vybrané prostředky na ochranu ohrožených druhů rudého kontinentu. To ještě nikdo netušil, co přinesou další měsíce.

Půlka magického roku 2020 je za námi a my věříme, že epidemiologická situace na podzim bude příznivá pro to, abychom se sešli tradičně v kinech Lucerna a Ponrepo. Pod stejným heslem: “I drobná pomoc se počítá” se teď obracíme my na Vás. Pro nikoho období lock-downu nebylo snadné a několik festivalových partnerů především z cestovního byznysu bohužel paralyzovalo natolik, že nám nemohou poskytnout prostředky.

Naším cílem je festival uskutečnit v klasickém formátu ve dnech 13. – 18. listopadu 2020 v kinech Lucerna a Ponrepo. Chceme prostřednictvím současných i archivních filmů divačkám a divákům umožnit, aby se podívali do Austrálie a na Nový Zéland. Jdete do toho s námi?

Pokud máte zájem festival finančně podpořit sponzorským darem, napište nám na info@aussiefilmfest.cz .

Jsme připraveni na osobní schůzku, vítáme různé formy podpory (kromě sponzorských darů také barterovou spolupráci) a věříme, že myšlenka propojování kultury tuzemské a kultur protinožců má smysl.

DĚKUJEME.

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: