AUSTRALSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL se vydává na další cestu…

Karlovy Vary 6. července 2015 – Z opačné strany zeměkoule se vydávají filmy na cestu do Evropy.
Již podruhé bude možné na AUSSIE FILM FESTU v Praze a nově i v Bratislavě poznat, že Austrálie je kinematograficky bohatá a zábavná země. Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit, že z australského filmu je možné z kina odejít s adrenalinovým zážitkem a nepotřebujete k tomu ukousnuté nohy od Krokodýla Dundee nebo šílenou jízdu s Maxem…

Po velkém úspěchu v loňském roce se letos festival rozšiřuje i na Slovensko. V Praze proběhne 26. – 29. listopadu 2015 v kině Lucerna a v Bratislavě týden poté 4. – 5. prosince 2015 v kině Mladosť. AUSSIE FILM FEST představí netradiční kolekci nejlepších filmů z Austrálie. Festival ukáže originální, exotickou, kvalitní, přesto u nás neznámou kinematografii. V první ze dvou nejvýraznějších sekcí nabídne nejnovější australské snímky, v druhé seznámí s australskými hity od roku 2010.

Cestu australských filmů do Prahy a Bratislavy můžete sledovat na webu www.aussiefilmfest.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/aussiefilmfest. Během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech s námi na FB můžete sdílet i karlovarské australské ochutnávky.

Aussie Film Fest je reciproční k Českému a slovenskému filmovému festivalu v Austrálii. Projekt získal podporu českého Státního fondu kinematografie. Patronem recipročního projektu je český režisér Jan Hřebejk.

Kontakt pro média:
Markéta Vozková, produkce, PR, sponzoring
GSM: +420 606 623 009
E: info@aussiefilmfest.cz

Přejít nahoru