Švadlena Kate Winslet: pomsta je zase v módě

Aussie Film Fest zve 30. května 2016 od 18:15 hodin fanoušky australské kinematografie  do kina Lucerna na projekci filmu The Dressmaker (Švadlena). Jarní filmové zastavení v zemi protinožců nás zavede na australský zapadákov 50. let minulého století. Okouzlující femme fatale, Tilly Dunnage (Kate Winslet), se po letech vrací do rodného městečka Dungatar, aby se vyrovnala se svou minulostí…

Žánrově namixovaný snímek Švadlena má prvky romantické komedie a dramatu. Film The Dressmaker (http://www.thedressmakermovie.com.au/ ) vznikl na motivy bestselleru Rosalie Ham a těší se velké přízni diváků po celém světě.

Krásná a talentovaná Tilly se po mnoha letech vrací domů do Dungataru, malého městečka uprostřed pustiny, aby napravila křivdy z minulosti. Její zbraní je šicí stroj a styl.

Proč se Tilly potřebuje mstít? Jak si po letech porozumí se svou výstřední matkou (Judy Davis)? Najde v zapadákově uprostřed buše gentlemana, který by jí byl hoden? Příběh o pomstě ženy, která se z pařížských salonů haute couture vrací na australský venkov, v kulisách nádherné australské krajiny a příjemné hudby.

The Dressmaker
Austrálie 2015
Délka: 118 minut
Režie: Jocelyn Moorhouse
Hrají: Kate Winslet, Liam Hemsworth, Judy Davis, Hugo Weaving

Vstupné:
nákup online: http://bit.ly/1VzXlMz
Kino Lucerna, Vodičkova 36, Praha 1, 110 00< rezervace: 224 216 972

Přejít nahoru