Předprodej vstupenek spuštěn, festivalové akce odstartuje unikátní výstava Aboriginal Art in Prague

Vstupenky na filmy, které promítneme ve dnech 10. – 14. prosince 2021 ve velkém sále Kina Lucerna, můžete už teď koupit online na webu kina Lucerna. Lístky na speciální promítání kultovního němého filmu Sentimentální chlapík z roku 1919 s živým klavírním doprovodem v kině Ponrepo na tomto odkaze na portálu GoOut. Už v pátek 19. listopadu předznamená festival vernisáž unikátní prodejní výstavy maleb současných aboriginských umělců a umělkyň.

Vernisáž výstavy Aboriginal ART in Prague​ FB vernisáž​​​ , která letošní 8. ročník festivalu provází, se uskuteční v pátek 19. listopadu 2021 od 19.00 hod v Oko! Bistro, Chopinova 6, Praha 2 – Vinohrady zde . Vstup na vernisáž je zdarma, výstava potrvá do 16. prosince 2021 – a pro hosty zakončení výstavy máme připravené překvapení.

Na vernisáži vás čeká osvěžující Australian Pale Ale Protinožec od festivalového partnera Pivovaru Volt a také lahodná novozélandská a australská vína z vinařství Ant Moore a Salomon Estate. Kromě toho i pár slov o umění australských domorodců a ryze české podání hry na australské didgeridoo.
share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: